Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Alamira ile tanıştım. Bir gün arkadaşımla geldim ve memnuniyeti, ilgiyi, sohbeti görünce seans almaya başladım. Sonuçlardan çok memnunum.

Bütün kadınlar tüylerinden buz lazer epilasyon yöntemi ve doğru kişi ile çalışarak kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Alamira'ya Facebook sayfanızdan ulaştım. Facebook sayfanızdaki lazer epilasyon yorumlarınızı okudum ve inceledim. Bu gün 2. seansım yapıldı. Bu kadar etkili olacağını hiç düşünmedim. Kıllardan tüylerden kurtulmaya başladım. İşlem sırasında canım yanmadı. Alamira 'dan çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum. Güler yüzlü hizmet vermektesiniz. Kesin sonuç için Alamira diyorum.

Alamirayı kendim buldum. Buz Lazer Epilasyon hizmetini sizden alan kişilerin videolarını dinledim. Geldim Hatice Hanım ile görüştüm. Sıcak ve içtendi. İyi bir iletişim kurduk. Başladık. Bu gün 4. seansımızı yaptık. Gayet memnunum tüylerin %50 den fazla azalmış durumda. 1,5-2 ayda bir seansa geliyorum ve geldiğimde tüylerim çok az oluyor. Normalde ben her hafta veya 2 hafta da bir kollarımı ellerimi ve parmaklarımdaki istenmeyen tüylerimi alıyordum. 18 seansa göre fiyatınız çok uygun. Piyasada genellikle 8 seans yapılmaktadır. Ve 8 seansta da bitmemektedir. Giden arkadaşlarım vardır. Tüy dökülmeleri bitmemiş. 8 seansın sonunda yeniden ücret istediler. Alamira uygulamalardan, hijyenden ve personellerinden çok memnunum. Randevularda hiç bir sorun yaşamıyorum. Hatta bazen ben sorun çıkartıyorum işimden ötürü. Randevumu arada bir de değişiklik yaptım. Sağolsun Hatice hemşire ve yardımcı randevu değişikliği konusunda hiç bir sorun yapmadılar. Kesin sonuç konusunda sizlerin azminizi ve sağlıkçı olmanızdan ötürü hijyene önem göstermeniz oldukça iyi.

Benim 11. seansım oldu. Lazer epilasyondan memnun olduğum için buradayım. Hatice hemşireye gücendiğim için tabi ki buradayım. Ben Anadolu Yakasından, Sarıgazi Sancaktepe 'den geliyorum. Memnun kaldığım için o kadar uzak yerden gelmeyi tercih ediyorum. Çok iyi sonuçlar aldım. Sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Etraf lazer epilasyon yerleri ile dolu ama önemli olan güvenilir kişiyi bulmak ve ben o kişiyi buldum. Lazer epilasyon ile batıklarım çözümlendi. Yüzümde ciddi kıllanmalar vardı. Hepsi bitti diyebilirim. Sizlerden, Alamira dan, buradaki bizi karşılamanızdan ve hijyenden memnunum. Bunların hepsi zincirleme birbirine bağlıdır. Sizleri başkalarınıda tavsiye ediyorum. Başta kuzenlerim ve arkadaş çevrem olmak üzere. Alamira sayfanızdaki paylaşımları duvarımda paylaşıyorum.

Alamira Konforu ile sizde yararlanabilirsiniz.

Alamira araştırdım. Şu an 3. seansımdayım. Sizlerden çok memnunum. Tüylerimin dökülmesi beni memnun ediyor. Sizin aynı zamanda hemşire oluşunuzda ayrıca bana bir güven verdi. Diyot ütüleme sistemi ile hiç bir acı veya korku olmuyor... Sonuçlardan bu zamana kadar çok memnunum. Ayrıca sizleri çok seviyorum...

Alamira yı ilk olarak Instagram sayfanızdan ulaştım. Birazcık sizin videolarınızı inceledim. Facebook üzerindeki yorumları inceledim. Yorumlar çok içten ve cana yakından yapılmış, her halde bu kadar yorum yalan olmaz diye düşündüm. Epilasyonu yapacak kişinin Hemşire olması da beni etkiledi. Arkadaşlarımı da sizleri öneriyorum. Sizlere ve ekibinize teşekkür ederim.

Sizlere instagramdaki kampanya reklamınızdan ulaştım. Yorumları okudum, herkes çok memnundu. Ben 1 senedir gelmeyi düşünüyordum, gelemedim, yeni gelmiş oldum. Çok memnun kaldım, hem ilgili hemde yapılan işlemlere. Daha öncede bir lazer epilasyon merkezine gitmiştim. 1 sene kadar sürmüştü. Sonuç alamadım. Zaten durumumu Hatice Hanım gördü. Maalesef çok üzücü bir tablo. Ben Alamira da devam etmek istiyorum. Çünkü çok memnunum ve güler yüzlü hizmet için.

Tavsiye üzerine gelen Gizem Hanımın mutluluğu bizleri de çok mutlu ediyor. Edindiği mutluluk ile kendi çevresine bizi önermesinden ötürü kendisine yürekten teşekkür ederiz.