Cilt bakımında İtalyan marka olan Histomar ürünleriyle her yaşa uygun etkili bir cilt bakımı uygulanmakta olup, cildin yaşlanmasını önlemek, kırışıklıkları açmak, sarkmaları toparlamak, cildin gençleşmesini sağlamak, leke ile sivilceleri, siyah noktaları küçük yağ bezelerini yok etmek, menopoz sonrası seri ile cildi canlandırmak, yağlı ve kuru ciltler için bulunan ürünlerimizle cildin yağ dengesini düzenlemek ve kendinizi daha genç bir görünüme sahip olmanızı anti-ageing ürünlerle sağlamak.

Ayrıca yaşlanma karşıtı, cilt aydınlatıcı, ince çizgileri açmak, göz altı morluk ve göz çevresindeki kırışıklıkları açmak için geniş bir cilt bakım ürün yelpazesi ile etkili ve kesin çözümler elde etmekteyiz.

Ala Mira Güzellik Merkezi sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için konusunda uzman ve bu işi uzun süredir yapan Uzman Hemşire ve kuruluş sahibi Hatice Uykun tarafından titizlikle ve sıkı kontrollerle hizmet vermektedir.

ILETISIM BILGISI

Salonumuzu Ziyaret Edin

Alamira Güzellik Salonunu Ziyaret Edin. Kullandığımız yüksek teknolojili makinelerimizi yerinde görün.

Alamira Hakkında

Ala Mira Güzellik ve Bakım Salonu sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için konusunda uzman ve bu işi uzun süredir yapan Uzman Hemşire ve kuruluş sahibi Hatice Uykun tarafından titizlikle ve sıkı kontrollerle hizmet vermektedir.